Užijte si to tu, snad vás můj blog nějak zaujme... :) Budu moc ráda, když se sem někdy vrátíte nebo písnete komentář! ;)Lidé jako simíci

25. listopadu 2010 v 20:44 | Tess |  deníček
Jistě znáte hru The Sims. Kdo by neznal starání se o malé človíčky se všemi detaily v dobré grafice. Určitě tedy znáte i The Sims 3, které vyšlo nedávno a rozšířilo se do světa jako epidemie. Poměrně drahá hra se jednou dostala i ke mně, a tak mám teď možnost hrát krásně zpracovaný virtuální život.

V Simsech 2 jsem přišla na nejrůznější finty, které jsou určitě možné i v The Sims 3. Z internetu se dají stáhnout do hry předměty, které plní různé úkoly - například barevný větrník na zahradu může způsobit, že simík porodí, aniž by měl s někým sexuální styk. Jednoduše kliknete na větrník a vyberete z nabídky: "Mít dítě s...", "Mít dvojčata s..." atd. Tak je možné, aby porodil i muž. Když jsem to viděla, musela jsem se smát. Chlapi přece nerodí!

Bohužel... ano. Lidé omámení technologiemi se zbláznili. I v realitě už rodí chlapi. Tedy spíše žena předělaná na muže. Jednoho dne si totiž jistý americký blázen Thomas Beatie (dříve Tracy Langondino) v zrcadle prohlížel své ženské tvary a řekl si: "Tohle se mi nelíbí. Tady dole, tady by přece mělo být něco jiného!" A tak se nechal předělat na muže. A aby to nestačilo, řekl si: "Má přítelkyně je neplodná, tak místo, abych si adoptoval děti, rovnou nějaké porodím!" A jak řekl, tak také udělal. Nechutné! Přitom si tento "simíkovský" pár děti i adoptoval. Nikomu by určitě nevadilo, kdyby zůstali u adoptování. Protože vyádřeno matematicky:

žena předělaná na muže = muž
rodící ženy = 100, rodící muži = 0

Co z toho plyne? Muži nerodí! A ani by neměli, od věky věků se o tento úkol staraly ženy a tak by to mělo zůstat. Protože kromě možnosti otěhotnění mužských simíků je ve hře možné také porodit mimozemšťana. Bojím se, aby jednou nepřišel osudný den, kdy muž zplodí děťátko se zelenou hlavou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chceš zjistit,kolik je tu upsáno hříšných duší??Tak klikni!!

Klik!!Jsi mezi nimi!!

Komentáře

1 nikola nikola | 20. září 2011 v 14:21 | Reagovat

to je super hra lidi hrajte i hned zalíbí sevám.

2 nikola nikola | 20. září 2011 v 14:23 | Reagovat

chcise svámi seznámit.... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama