Užijte si to tu, snad vás můj blog nějak zaujme... :) Budu moc ráda, když se sem někdy vrátíte nebo písnete komentář! ;)Fejeton o počítačích

22. července 2010 v 19:06 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
            Existují dva problémy počítačů. První problém je ten, že jsou zpomalené a často zasekané. Druhý problém je ten, že z něj už lepší počítač neuděláte.
            Vezměte si třeba takového mladého puberťáckého cholerika. Sedí u "compu" už třetí hodinu v kuse a hraje "WoWka". Najednou se hra zastaví a obraz zmizí. Na obrazovce se místo toho objeví ikonka s oznámením, že něco není v pořádku a počítač potřebuje OKAMŽITĚ něco vyřešit. Hoch sprostě zakleje a zanadává, párkrát třískne do klávesnice, odkud vylétne mezerník. Cholerik pění vztekem, zakleje ještě víc, ale přidělá klávesu zpět.
            Rozhodne se, že se radši podívá na Facebook a "očekuje", co kdo dělá. Přihlásí se a prohlíží si statusy. Holka, kterou dlouho balil (Markétka Kočička Micinka Ťunťová), napsala zajímavý status (♥♥DneSka Ve šKolE NejVíc VýtLeMy s ToU mOjí KraVičKoU♥♥). Chlapec hned ví, o koho jde, a tak chce zareagovat komentářem. Napíše vcelku dlouhý, vcelku vtipný (alespoň podle něho) komentář a klikne na odeslat. A…
            Ouha! Něco se porouchalo!
            Cholerik podrážděně pošle Facebook na místo, kde záda přestávají mít slušný název, a chce text odeslat znovu. Opět se mu to nepovede.
            "Ale už do PÍP!"
            Napíše tedy zmíněné (jistě inteligentní) slečně zprávu v chatu, ale… ona se jaksi nechce odeslat. Díky jedinému důvodu - Facebook se zasekl.
            Puberťák už opravdu ztratí nervy, zrudne jako bójka v moři a dá počítači pěstí. Počítač je dál zaseknutý, jediné, co se změnilo, je chlapcova ruka. Červená a mírně napuchlá.
            Co by si v tu chvíli asi říkal počítač, kdyby nebyl umělou inteligencí? "No co, jen si třískej. Jen se rozčiluj. Až se rozbiju, ty nebudeš moct hrát WoWka."
            Existují dva problémy počítačů. První problém je ten, že jsou zpomalené a často zasekané. Druhý problém je ten, že z něj už lepší počítač neuděláte. J
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama