Užijte si to tu, snad vás můj blog nějak zaujme... :) Budu moc ráda, když se sem někdy vrátíte nebo písnete komentář! ;)Květen 2009

Nespravedlnost života

24. května 2009 v 20:26 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
Když 11ti leté dítě vyslyší pravdu o životě, kterou není schopno pochopit... I když by k tomu později stejně došlo.


Tma už zahalila celý pokoj pro hosty, když ticho večera protrhlo cvaknutí zavírajících se dveří. Jako by se chtěl někdo vloupat dovnitř nebo naopak utéci pryč. Rychle jsem vstala, naplněná zvědavostí, a vykoukla jsem z okna na černo-černou ulici pode mnou. Nikoho jsem neviděla. Zašmátrala jsem po lampičce na malém nočním stolku a rozsvítila. Ten pokoj, který mi dala sestřička na přespání, byl útulný, ale přesto cizí. Byla jsem však ráda, že mohu být alespoň na víkend s Jane a Conorem. Od té doby, co si Jane vzala Conora a odstěhovala se s ním, jsem ji viděla jen zřídkakdy.

Modrá planeta - 1.část

24. května 2009 v 10:25 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
Celá zpocená jsem se udýchaně probudila z noční můry. Zdálo se mi, že jsem zůstala na Zemi úplně sama. Naprosto sama. Mžourala jsem do tmy, jejíž temný plášť zahalil můj pokoj, a kupodivu jsem se uklidnila poměrně brzy.

Samá Tess

23. května 2009 v 23:38 | Tess
Je zajímavý, co člověk najde na internetu, když se nudí... :D Tak třeba já jsem zadala do deviantartu svoji přezdívku a vypadlo mi z toho tohle:


Jsem já to ale slavná... xD

MČR + fotky + další news = nový článek :)

23. května 2009 v 23:09 | Tess |  deníček
Ahojík, jsem zase tu!! xD Přišla jsem na to, že nejlíp se mi na blog píše, když nepíšu ze svýho počítače... Nevím, jak je to možný.. :D Na blog ráda píšu o infošce a zrovna, když jsem začala psát tenhle článek, tak jsem byla u kámošky... Fakt to nechápu.. :D No nic..

Málo času, psaní a čarodky

3. května 2009 v 11:41 | Tess |  deníček
Ahoj.. :) Uuuuff.. Jsem tu, ale jen na chvilku.. Omlouvám se, ale poslední dobou nemám na blog moc času.. Vždycky se jenom juknu, jestli náhodou nejsou nový komentíky a zase mizím.. :( Zkoušela jsem najít obrázky na nový design, ale nic moc jsem nenašla, takže to budu muset udělat ještě někdy jindy.. Navíc se mi vymazala půlka menu, takže za to se taky omlouvám.. Trochu už jsem to poupravila, sice to není celý, ale aspoň jsou dopsaný rubriky.. A vymazala jsem soutěže, protože o soutěže už se vůbec nezajímám.. ;) A přemýšlím, že bych vymazala i celebrity.. Těch je na každým blogu miliarda.. :)