Užijte si to tu, snad vás můj blog nějak zaujme... :) Budu moc ráda, když se sem někdy vrátíte nebo písnete komentář! ;)Duben 2009

Pidisníci

18. dubna 2009 v 15:11 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
Maminka zhasla světlo a zavřela za sebou dveře pokoje, v němž se zabydlela tma a ticho. Malá dívka ležící na pohodlné posteli usnula. V té chvíli vylézali ze svých úkrytů pod skříněmi drobní pidisníci.

Relax

13. dubna 2009 v 19:25 | Tess |  deníček
Ahojiik... x) Tak jsem se právě vrátila z chaty... Konečně jsem tam byla asi po roce.. :) A je tam krásně, svítilo sluníčko a byl tam krásnej vzduch a klid, takže... super relax... :) Co Velikonoce... Velikonoce nic. xD V tý vesnici, kde máme chatu, moc kluků není, a tak k nám přišli koledovat jenom prcci. Zato jsem si dala díky kamarádkám asi 4 panáky... xD No co no, aspoň budu mít do příště hodně zdraví.. xD

Mno každý nám chválil vajíčka.. :) Pečlivě jsme je namalovali voskem a obravili, takže se každýmu líbila... Jinaak... Nechce se mi do školy. Tohle byl takovej odpočinek, že jsem na tu školu nestihla ani myslet, natož do ní něco udělat. Takže to zejtra asi dopadne špatně.. No nic.. Ještě, že je takhle krásně.. :)

Momentálně neposlouchám zas nic jinýho, než svoje úúúúžasný, nejúžasnější, pohodoví Feeder... Prostě mi zlepšují náladu.. Jsou skvělí... Co víc říct, moje největší láska života.. x) Glow... Glow... Forever Glow... Tidititi..... xD Oh yeah!! x)

No já už asi radši půjdu, stejně oho nemám co napsat.. ;) Tak se smějte... :-*

Tess

Tanec večera

10. dubna 2009 v 16:31 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
Pustila si písničku na plné pecky. Byla to samba. Hned, jak píseň začala, nutilo ji tělo pohybovat se do rytmu. Kroutila rameny a pak přidala pánev. Tančila sambu sama, bez partnera. Přidala ruce a vžila se do hudby. Hýbala pánví a kroutila se do rytmu bubnů. Začala si vymýšlet své vlastní kroky a pohyby.

Kulička času

10. dubna 2009 v 16:27 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
Držím v ruce kuličku. Malou kuličku na cvrnkání. Je průhledná až na pár světle červených pruhů. Uvnitř kuličky se zabydlely tři drobné bublinky. Připomíná mi má dětská léta.

Tu kuličku mi dala má dcera, když jí bylo pět. Našla ji někde hluboko ve svém pokojíčku a přinesla mi ji ukázat. Hrdě ji ve svých drobných prstech otáčela na světle, abych i já uviděla, jak nádherná je. Pak mi ji vložila do dlaně a řekla: "Vem si kuličku, maminko."

Prve jsem do kuličky nedokázala prohlédnout. Byla obyčejná jako všechny ztracené věci, které se po čase našly v pokojíčku mé dcery. Přesto jsem si ji uložila.

Teď se na ni dívám a otáčím ji na světle stejně, jako před patnácti lety má dcera. Ve skle vidím její malý dětský obličej s koutky roztaženými od ucha k uchu. Lituji, že musí čas tak spěchat, a že tak rychle vzal mé dceři mládí.

Teď je jí dvacet a bude se vdávat za kluka, se kterým chodí tři roky. Pomyslím si, jak neuvěřitelné to vlastně je. Připadá mi to jako včera, když mi vložila do rukou tu malou kuličku a s ní i svoje srdíčko. Teď patřilo její srdce někomu jinému a brzy bude onomu člověku patřit celý její svět.

Vložím kuličku zpátky do malé krabičky, kde ji uchovávám od té doby, co mi ji má dcera dala. Poprvé si uvědomuji, jak krásná kulička je. Stejně, jako moje malá holčička ve svatebních šatech, když se otočím a spatřím ji v zrcadle. Usmívá se a protáčí se ve sněhově bílých šatech, čekající na mou pochvalu.

"Moc ti to sluší, sluníčko," usměji se a jdu jí pomoci s přípravami na svatbu.

Supeeer den :)

9. dubna 2009 v 19:33 | Tess |  deníček
Ahojiik... x) Dneska byl parádní den... Svítí sluníčko, máme prázdniny a vůbec se mám celkově prostě super.. :) Zase jsem skoro celej den proposlouchala Feeder a obvzlášť jednu skvělou písničku od nich - Eclipse - která naprosto vyjadřuje moji dnešní náladu.. :) Na konci článku vám ji dám poslechnout.. ;)

Feeder - Murmer

8. dubna 2009 v 18:21 | Tess |  Feeder
Feeder - Murmer


Průůůser a dělení..

4. dubna 2009 v 7:49 | Tess |  deníček
Ahoj... Tak konečně mám novinky... Teď ale jestli jsou dobrý nebo ne.. x) Mno.. Prostě jsem se byla včera juknout za oním pěkným klučinou, co mě tak roztřás a pokud jste četli některý mí předchozí články, tak je to ten, co jsem ho rok neviděla a když jsem ho kolem Vánoc znovu uviděla, dostala jsem pořádnej šok.. Plánovala jsem od něj získat číslo, ale nakonec jsem se k tomu nedostala stejně jako minulej rok.. No nevadí, říkala jsem si, že to možná nebude tak důležitý, jak si myslím.. Žádná osudová láska ani nic jinýho.. xD xD Taky by to asi stejně neklaplo, protože mu bude kolem 20 a to už jsou přece jenom čtyři roky.. Ale aspoň vím, že je milej a příjemnej a je to sympaťák, takže mi nemusí být líto, že se mi tak nehorázně líbí.... ;D Asi se teď zas budu soustředit spíš na sebe, strašně mi chybí to období, kdy po nikom netoužím a jsem sama se sebou spokojená.. Doufám, že zase s jarem přijde... x)

Ještě krásnější soundtrack

2. dubna 2009 v 17:10 | Tess |  deníček
Tak jo, není pravda to, co jsem psala v předešlém článku.. Slyšela jsem krásnější soundtrack.. :) Je samozřejmě k Pokání a je prostě úžasný... Jen si to poslechněte...


Nejvíc se mi líbí ten začátek... x) Je nádherný... Stejně jako celej úúžasnej film... :-* Miluju ho..

Depkaa, co mám dělat??

1. dubna 2009 v 19:42 | Tess |  deníček
Tyjo, já jsem zas unavená nebo co, že mám takovou depkojdní náladu... Nwm, co se stalo.. Asi toho dneska bylo fakt moc.. Pendlovat celej den po městě není jen tak.. I když, poslouchání depkovitých písniček mi asi taky zrovna nepomůže... x( Ale co můžu dělat.. Poslechněte si to sami, vžyť je to úžasný.. Slyšeli jste někdy krásnější soundtrack?? :)


Mno ale to byste ten film museli vidět, aby vás ta hudba mohla opravdu unést... :) Takže doporučuju, není to žádnej happyenďák, prostě krásnej a kvalitní film.. ;) Mno tak já zas poběžím... :-*


Pomoc, opakující se minulost a zvláštní nálada

1. dubna 2009 v 17:10 | Tess |  deníček
Ahojik... x) Tak jsem zase na momentíček tady, abych vám pověděla, co jsem dneska zase zajímavého dělala... xD xD Mno, tak byla jsem pomáhat vybrat peníze organizaci ADRA na pomoc lidem v nouzi v případě tsunami, zemětřesení atd. Jsem absolutně hotová a bolej mě nožičky, ale aspoň jsem pomohla pár lidem a ulila se ze školy.. xD A docela mě to i bavilo, i když slyšet některý poznámky pár lidí nebylo moc příjemný.. Líbili se mi lidi, co nám ochotně a někdy dokonce dobrovolně přispěli nějakou tou korunkou do kasičky.. :) Ale vím, že i já často obcházím lidi, co zrovna něco rozdávaj, takže jsem se moc nedivila, když nás obešli obloukem. Naprosto ale nesnáším, když si nějakej člověk umane zrovna si na nás vylít nespokojenost a pěkně si postěžovat. Třeba jako když nás zastavila jedna bába a že prej co rozdáváme. Tak jsme se jí to řekli a ona že jestli bysme jako nechtěli přispět na ni. Tak jsme z toho byli trochu tumpachový, ale nedali jsme se a přeskočili na to, že když přispěje tolik a tolik, dostane malej dárek. A ona že na nic přispívat nebude. Tak to nás nemusela ani obtěžovat, ne?? xD Mno nic..

No ale aspoň jsem se pěkně prošla na čerstvým vzduchu, bylo pěkně a svítilo sluníčko, takže o to to bylo příjemnější.. :) Jinak jsem se dozvěděla, že při rozřazování na příští rok (druhák) jsem se dostala do humanitní třídy, což je super.. No.. Nedokážu myslet na nic jinýho, než na jednu jedinou osobu, takže toho ze sebe zase tolik nedostanu.. Je teď dost zvláštní období, jako by se skoro opakovalo to, co se stalo před rokem.. I když ono se to vážně opakuje.. x) Teď jestli je to dobře nebo špatně.. To se snad uvidí v sobotu, aspoň doufám.. Já vím, že z toho asi moc nemáte, ale to je celkem jedno... xD Ale i tak mi můžete držet pěstičky, v sobotu budu potřebovat dost odvahy, abych udělala jednu věc a konečně, konečně splnila to, co jsem před rokem nestihla.. Aspoň doufám..

No jinak mám teď momentálně takovou zvláštní náladu.. Je pěkně, takže se mi vrací optimistická a veselá nálada, ale zároveň jsem tak nějak smutná, protože jsem pořád sama.. Ještě abych nebyla, když jsem tak nehorázně vybíravá, až to není možný.. :( Mno jo, já si tu nebudu stěžovat.. xD Tak se smějte, pa!

Tess