Užijte si to tu, snad vás můj blog nějak zaujme... :) Budu moc ráda, když se sem někdy vrátíte nebo písnete komentář! ;)Březen 2009

Sluníčko a sbírka

31. března 2009 v 8:46 | Tess |  deníček
Ahojíík... x) Tak jsem zase na compech ve škole... xD Dneska by snad nemusel být tak špatnej den, vypadá to, že bude hezky, takže by snad zase mohlo svítit sluníčko až do 8 jako včera, to bylo perfektní... :)

Zejtra jdu se spolužačkama prodávat magnetky ze sbírky ADRA, takže se aspoň uleju z vyučování jeden den... x) Mno a jinak... Jinak se těším na jaro konečně a taky na sobotu, protože půjdem s kámoškama zřejmě do kina na Marley a já a prej je to tak dojemný, že bulí celý kino... xD No uvidíme.. :)

Momentálně mi strašně kručí v břiše a to je teprve druhá hodina... Sakra.. xD Nwm, co napsat, nějak nejsou žádný zajímavý novinky a pokud jsou, tak je tu popisovat nebudu, možná později, až se něco vyvrbí... ;) Taakže se těším, až bude krásně a zase se mi vrátí moje optimistická dobrá nálada (snad) xD Tak zatim paa!!

Tess

Retouch /1/

29. března 2009 v 13:38 | Tess |  ostatní
Tak jsem se poslední dobou pokoušela zkrásnit sama sebe.. xD Baví mě retušovat sama sebe, i když se mi to někdy nepovede.. x) Ale teď jsem zretušovala někoho jinýho, dá se říct, že je to můj první retouch, snad se bude líbit.. xD


Ne moc fajn období..

28. března 2009 v 21:18 | Tess |  deníček
Ahoj.. :) Tak jsem přemýšlela, jaký sem někdy píšu naprostý kecy... :) Takže je tu ode mě jedna rada: pokud budu psát příliš optimistický věty nebo úvahy, neberte mě vážně, to mám jenom dobrý období... xD Mno prostě momentálně se nemám nic moc.. :( Dneska jsem potkala kluka, kterej mě jako jedinej dokáže roztřást tak, jako nikdo jinej... Má prostě něco do sebe, i když přesně nwm, co.. Ale ta známá "slabost v kolenou" se neříká jen tak.. ;) Ještě o mně asi neví, takže to budu muset změnit.. :D Jsem asi úplně blbá, protože co JÁ bych chtěla dělat, nejsem ten typ holky, co by na sebe dokázala zrovna upozornit.. Radši se z dálky tiše dívám a mlčíím... xD Samozřejmě, že když jsem v partě kámošů, je ze mě hned někdo jinej, ale jinak...

1 5565 návštěvníků!! :)

28. března 2009 v 8:10 | Tess |  deníček
Tak jsem včera koukala na počítadlo a zjistila, že jsem měla už 15553 návštěvníků a chtěla jsem si počkat na 15555, ale nějak jsem na to pozapomněla... :( A teď už jich mám 15565 a chvi vám všem, kteří na můj blog chpdíte ať už pravidelně nebo nepravidelně, moc poděkovat.... :) Doufám hlavně, že vás to tu baví a že tu máte co najít... :) Tak díky mooc, snad to poroste a poroste a poroste!! x)

28.3.2009, 8:09


Dnešní 2 skvělý postřehy

26. března 2009 v 19:13 | Tess |  deníček
Ahojík, jen jsem se s váma chtěla podělit o takový 2 mý dnešní postřehy.. xD Jsou vážně děsně bystrý... xD Takže blik, cvak, přííjem... :)

Mno, ten první: ségra dneska domů přitáhla několik časáků jako je Top dívka, Popcorn a podobný kraviny (sorry, ale to je můj názor ;)). Kraviny proto, že se tam za prvý nic nedočtete a za druhý to, co se tam dočtete je vám úplně vyvítekčemu... Dostávaj mě ty happy endový komixy. Co nám to tu rvou do hlavy?? Že někde na nějaký děsně cool party, kam přijdem samozřejmě strašně vyfiklý a in, potkáme nějakýho stejně cool kluka, co se do nás zabouchne a nakonec bude následovat krásnej polibek?? Chacháá... Redaktorky raděj holkám, jak bejt cool a in a jak vypadat úžasně na party a jak sbalit kluka... A pak se akorát divěj, co to mezi náma chodí za "cool" slečinky... A co kdyby jim třeba poradili, jak bejt sám se sebou spokojenej? Že prostě časem na všechno přijde sám? A že jsou mnohem důležitější věci, než se zabývat oblečením, líčením a klukama?? No jinak se mi samozřejmě taky líbí (ironie) ta originalita takových časáků... Když na každý druhý titulní straně najdete fotku s Miley Cyrus a tím jejím hrůzostrašným americkým úsměvem... Prostě krása... xD

A ten druhý: tanec prostě jedna velká nádhera... A kdo to neví, ten se v tom prostě nevyzná... xD Dneska jsme na tréningu v latině dělali rumbu, což je pomalý tanec plný lásky a vášně a trenérka řekla, aby tancovaly holky samy a kluci sami. Holky se měly cítit jako hvězdy, metat kolem sebe úsměvy a zamilovaný pohledy a kluci se měli vytahovat a ukazovat, jaký jsou chlapi... :D A pak to pár lidí předvedlo úplně samo... A vy se jen tak díváte, jak tam sami tancujou a jak to prožívaj, sledujete ty pohyby a říkáte si: no to je prostě krása... A ještě k tomu hraje ta pomalá písnička... xD Ne, vážně, kdybyste dneska na tréningu viděli to, co já, taky by vám spadla huba... :) Tanec je vážně krásná věc, když se umí... x)

Příliš pozdě

22. března 2009 v 11:55 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
Vím, že jsem to nemusela dělat. Ale uvědomila jsem si to až na poslední chvíli, kdy už bylo vše ztraceno. V téměř neviditelných uších se jí stále ozýval hlas její matky.

Píííšu... xD

20. března 2009 v 17:03 | Tess |  deníček
Ahojíík... x) Omlouvám se, že tu teď málokdy přibyde nějaký článek, ale nemám moc času, musím se pořád šprtit a když náhodou odpočívám, tak nemám moc mozek na vymýšlení nových článků.. ;) Ale pátky jsou super, mám konečně čas se taky trochu věnovat blogu.. :)

Tak jo, přemýšlím, že bych asi už mohla změnit design, co? :) Asi ho zase udělám nějakej jednoduchej, protože už v compu nemám photoshop a s photofiltrem neumím, takže by to chtělo něco, k čemu budou stačit jen služby blogu... ;) Ale mně přijde, že někdy je i ten jednoduchej lepší a pěknej.. :)

Pište povídky - ano!

16. března 2009 v 21:59 | Tess |  deníček
Tak jsem se právě zaregistrovala na www.piste-povidky.cz a rozhodla jsem se, že budu trochu rozvíjet tu svoji tvorbu... xD Snad mi to nějak pomůže... :) Když tam náhodou najdete nick Tess, tak to jsem já.. ;) xD

Shrnutí víkendu aneb zase moje kecy.. x)

16. března 2009 v 12:45 | Tess |  deníček
Ahojík... Mám docela štěstí, že alespoň na informatice se dá na mmnt juknout na internet.. ;) Takže sem můžu napsat krátký článek... Mno v pátek byl ten maturiťák a bylo to docela fajn, obě třídy měly skvělý maturitní videa i nástup a půlnoční překvapení. xD Jinak tam hrál DJ Repro, který nám hrál na diskotékách na základce a hraje fakt dobře, takže jsme se skvěle vyblbli... ;)

Momentálně jsme se koukali na hororový video 4.B a jako výtlem největší... :D A teď ještě na natočený půlnoční překvapení, když pár kluků ze čtvrťáku předvádělo poloviční striptýz a tancovali v kraťáskách a trikách... Prostě moc.. No nic... Jinak dneska je docela v pohodě den, zejtra to bude horší..

Tak... Od kámošky jsem se dozvěděla, že tenhle pátek už se bude tisknout Liberecký časopísek, který děláme ve Větrníku (dům dětí a mládeže) na žurnalistice. Jmenuje se Fatal Error a už tam budu mít své první články, takže se docela těším... x) No nwm, co bych napsala, budu muset začít dávat pozor, pokračujem v prezentacích... Tak se smějte.. ;)

Tess

Draci

14. března 2009 v 18:01 | Tess |  fantasy world

Maturiťák

13. března 2009 v 16:50 | Tess |  deníček
Ahojíík... :) Mno zas mám momentík času na to, abych rychle něco napsala. Dneska jdu na maturiťák kámošky z Ratabu a hrozně se těším... Na plesech je fajn, že se na ně můžete pořádně vyfešákovat, oblíct si šatičky, šperky, učesat si nějakej parádní ohon... :-* Já byla předevčírem nakupovat šaty, protože jsem neměla žádný kloudný a koupila jsem si takový červený, samotý vypadaj trochu jako noční košilka, ale na osobě jsou pěkný, takovej styl Marilyn Monroe... x) A suprově vlajou při otočkách... xD Mno k tomu mi mamka koupila stříbrnej náhrdelník a sponku do vlasů... A taky červený boty na jehlách.. Asi se na nich zabiju... xD Na podpatkách sice chodit umím, ale tohle je zas trochu jinej typ bot... Ale tak to zvládnu.. :)

No po maturiťáku jdu spát s Veruš k Páje a odveze nás Pájina mamča, takže tam budem moct bejt, do kolika chcem. Což je supeer!! :) Děsně se těším... K Páje jsem vzala Pokání, takže ho konečně zkouknem a doufám, že si to užijem... Jsem si jistá, že jo.. x) Jinak konečně bylo tenhle týden aspoň trochu hezky (nebo se objevily aspoň náznaky), i když počasí bylo pořád ještě bláznivý. Jednu chvíli svítilo sluníčko a pak zase najednou pršelo nebo sněžilo. Ale tak aspoň to sluníčko chvílema svítilo a brzo ráno zpívali ptáci, což je strašně optimistický, slyšet to po ránu... :)

Nwm, co bych jinak napsala, nejsou asi žádný novinky... Jenom jsem zvědavá, jestli se ještě dneska něco stane, když je ten pátek 13.... Doufám, že ne... ;) Tak já zas běžím, ahojkyy!!

Tess

Nadpozemský svět

7. března 2009 v 17:20 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
Seděla s Tyrou v knihovně a ve tváři měla nepřítomný výraz. Snažily se najít nějaké informace o Lin-Tink, nadpozemském světě. Rachel se o té planetě zdálo několikrát po sobě a po probuzení vždy věřila, že takový svět doopravdy existuje. Byla si tím jistá, nepochybovala. Jen se potřebovala dozvědět něco víc. V jejích snech se jí zjevoval barevný svět plný vody a mechu a průzračné oblohy, skrz kterou jsou vidět ostatní obrovské planety, tak blízko, jako je ještě nikdy nespatřila. Žily tam ženy s douhými šaty a závoji v modré, zelené a žluté barvě a muži ve volných kalhotách krémové barvy. Všechny ty bytosti chodily bosé. A byl tam klid a ticho, jako by v té planetě bylo jakési velké tajemství, záhada.

Fontána-film

7. března 2009 v 11:16 | Tess |  deníček
Tak jsem se z nudy koukala na www.osobnosti.cz a objevila jsem film Fontána, kde hraje Hugh Jackman a Rachel Weisz. Podle obrázku vypadal hodně zajímavě a podle příběhu taky... :) Co jsem četla, tak to má být o muži, který prošel třemi obdobími - minulostí, přítomností a budoucností (vzhledem k divákům). Nejprve musí jako španělský dobyvatel najít strom mládí, pak lék na rakovinu, kterou má jeho žena a nakonec až jako putovník vesmírem v budoucnosti konečně nalezne odpovědi na otázky života a smrti. Myslím, že to může být docela pěkný, určitě se na to musím někdy podívat... x) A ten název Fontána taky nezní špatně.. :)

FONTÁNA
FONTÁNA

Drobný detail

7. března 2009 v 8:36 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
Je zvláštní, jak jeden malý nepodstatný moment může změnit celý život, celou historii. Jeden drobný detail, skoro neviditelný, avšak velmi důežitý.

Konečně volnoo

5. března 2009 v 15:39 | Tess |  deníček
Huráá, konečně mám trochu volna na sebe... Už se těším, až ho využiju... :) Zejtra jdem totiž místo školy do kina a vracíme se až na tělák, takže se dneska nemusím učit. Báájo!! x) Hodlám být na compu, poslouchat hudbu, být na compu, zacvičit si, zatancovat si, psát a psát a psát a nakonec chci udělat nějaký referáty do školy, protože bych je jindy nestihla.. ;) Ale tak referáty jsou v pohodě. :)

Jinak jsem včera ráno poslouchala, jak zpívaj ptáci a musím říct, že to bylo krásně optimistický... :) Konečně mám pocit, že fakt přichází jaro. Roztává sníh a i když ještě tolik nesvítí sluníčko, ten vzduch je takovej... Jinej. Je větší teplo a vůbec mám celkově lepší náladu, takže to znamená, že přichází jaro.. xD

Nwm, jestli jsem to už psala, ale spíš ne... Každopádně jsem si zamilovala písničku Everybody Hurts, kterou Feeder přezpívali od REM. Je úžasná. Doporučuju, pusťte si ji... ;) Miluju v ní ty lehký tóny při refrénu... No nic. Jinak už asi není nic novýho... Brzo tu možná přibyde jedna taková vážnější povídka.. ;)

Tak zatím čawčawčaw!! :)

Tess

Jedna velká paráda

1. března 2009 v 9:42 | Tess |  deníček
Ahojík... :) Tak je neděle a já se asi budu muset sedět celej den nad učením, protože jsem včera nic nestihla a tenhle týden nám daj docela zabrat... Včera jsem slavila svoji 16ku s rodinkou z mamčiny strany (babička, děda, teta.....) a pak jsem šla slavit s kamarádama ze třídy, což byla fakt parááda... :) Šlo se do čajky a bylo nás tam ze třídy asi 11. Tam jsme byli asi od 5 do 8, kdy jsme se šli podívat na předávání cen z MS na radnici v Liberci. Takže jsem to měla i s ohňostrojem... :D To mě dokonale dostalo... Měla jsem tak strašnou radost, že jsem tam mohla bejt s tak skvělejma lidičkama, jako jsou moji kámoši... :) A dívat se na ty zlatý padající světýlka, no prostě nádhera.. x) Mám je všechny mooc ráda a nemít je, tak by se asi změnilo hodně věcí...