Užijte si to tu, snad vás můj blog nějak zaujme... :) Budu moc ráda, když se sem někdy vrátíte nebo písnete komentář! ;)Srpen 2008

Caffee

31. srpna 2008 v 15:22 | Tess |  ostatní

Feeder-Calling Out For Days

31. srpna 2008 v 14:48 | Tess |  Videa
Na youtube jsem našla náádhernou písničku od Feeder-Calling Out For Days, a tak ji sem prostě musím šoupnout.. :) Určo se jukněte, má krásný zvuk.. :D

Hancock komix

31. srpna 2008 v 11:58 | Tess |  Vtipy a srandičky
close
Takovýhle komix si můžete vyrobit na www.stripgenerator.com :) (nudila jsem se... xD)

1.bleskovka o blog měsíce

30. srpna 2008 v 21:08 | Tess |  bleskovky
Jak jsem slibovala, jen co budu mít čas, dám sem bleskovku o blog měsíce. Budou tu otázky na můj blog a ten, kdo odpoví nejrychleji, se stane blogem měsíce. Do menu si dám jeho ikonku nebo popřípadě nějaký malý obrázek a k tomu adresu blogu.
Otázky:
1)Co si myslíš o momentálním designu blogu?
2)Co si myslíš o obsahu blogu?
3)Myslíš, že jsou překlady do jiných jazyků na blozích zbytečné?
4)Máš radši blog s obrázkama nebo různýma textama?
5)Jak se ti líbí mé foto show k Pokání? :)

Moje foto show k Pokání

30. srpna 2008 v 19:24 | Tess |  Videa
Snažila jsem se, aby to tak nějak vystihlo ten příběh, takže jsem nejdřív dávala nevinné obrázky a na refrén jsem nasadila co nejemociálnější fotečky.. ;) Tuhle písničku jsem tam dala proto, že mě zaujala hned napoprvý, co jsem ji slyšela. Nevím proč, ale úplně mi na to seděla, prostě jsem na ní chtěla udělat emocionální video k Pokání. Shodou okolností je to moje první povedené video, přestože jsem totiž už dělala videjko k mojí nejoblíbenější kapele Feeder, nějak se mi nepovedlo ji dát na Youtube. A tohle se naštěstí povedlo... :) Tak snad se vám bude líbit! :)

Papa, prázdniny!

30. srpna 2008 v 18:20 | Tess |  deníček
Ahooj, tak už jsem tu, a už tu zase budu asi celý rok (snad)... wink.gif Prázky nám končí a škola začíná, kdo se těší, ten to má dobrý.. biggrin.gif Já to budu mít asi celkem zajímavý, protože jdu do prváku, takže upe do nový školy, mezi nový lidi, do novýho prostředí, takže jsem zvědavá, jak to bude vypadat.. A zároveň doufám, že mi zbyde taky nějaký ten čas na moje oblíbený koníčky a že budeme mít ve třídě dobrý kolektiv.. wink.gif
Jinak jsem byla na soustřeďku v tancáku a pak jsme jeli rovnou do Chorvatska a vrátili jsme se až včera v noci. Bylo to moc fajn a snad jsem se i malinko opálila... :-D (velky-smich) Jinak jsem mezitím udělala videjko s fotkama k filmu Pokání (jsem jím úplně posedlá, jak jste si asi stačili všimnout.. ) a snad mi to nějak půjde dát na youtubko..
Tak se mějte mocky pěkně, moc se v ten první den netrapte a užijte si poslední den prázdnin!! :bye: Pa!
Tess


Hromada smajlů

15. srpna 2008 v 13:35 | Tess |  pixelky
Name: Hromada smajlů
Number: 113 (teda myslím...)
Model:
Copy from: www.cool-bands.blog.cz

smile.gifwink.gifbiggrin.gifohmy.gif:-D (velky-smich)8-| (vykulene)8-D (vykulenej-smich)smajlík(DK) (dlouhej-kour):pousi::milacik::kvietok::jazik::beee::neja::nono::lol::bye2::bye::ovonaj::super::hore::dole::flex:smajlíksmajlíksmajlík


Můj překlad Harryho Pottera 5 - 1.část

15. srpna 2008 v 11:42 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
Tak jsem jen tak zkoušela přeložit první stránku Harryho Pottera a Fénixova řádu, knížku v angličtině jsem si půjčila v knihovně a chtěla jsem vědět, jak hodně by se asi lišil můj překlad od překladu Pavla Medka... Nechala jsem tomu teda Medkovy názvy jako Zobí ulice atd.. ;) No porovnejte sami, no... xD
Stránka v originále:
The hottest day of the summer so far was drawing to a close and a drowsy silence lay over the large, square houses of Privet Drive. Cars that were usually gleaming stood dusty in their drives and lawns that were once emerald green lay parched and yellowing - for the use of hosepipes and been banned due to drought. Deprived of their usual car-washing and lawn-mowing pursuits, the inhabitants of Prived Drive had retreated into the shade of their cool houses, windows thrown wide in the hope of tempting in a nonexistent breeze. The only person left outdoors was a teenage boy who was lying flat on his back in a flowerbed outside number four.
He was a skinny, black-haired, bespectacled boy who had the pinched, slightly unhealthy look of someone who has grown a lot in a short space of time. His jeans were torn and dirty, his T-shirt baggy and faded, and the soles of his trainers were peeling away from the uppers. Harry Potter´s appearance did not endear him to the neighbours, who were the sort of people who thought scruffiness ought to be punishable by law, but as he had hidden himself behind a large hydrangea bush this evening he was quite invisible to passers-by. In fact, the only way he would be spotted was if his Uncle Vernon or Aunt Petunia stuck their heads out of the living-room window and looked straight down into the flowerbed below.
On the whole, Harry thought he was to be congratulated on his idea of hiding here. He was not, perhaps, very comfortable laying on the hot, hard earth but, on the other hand, nobody was glaring at him, grinding their teeth so loudly that he could not hear the news, or shooting nasty questions at him, as had happened every time he had tried sitting down in the living room to watch television with his aunt and uncle.

Spřátelíš?? :)

13. srpna 2008 v 10:51 | Tess |  Spřátelené blogy
Ahojky, tak konečně jsem udělala rubričku pro vás, kdybyste chtěli spřátelit, tak mi můžete napsat sem... :)
Mám ale pár malých podmínek, které jsou ale skoro běžné:
1)Budu potřebovat vaši ikonku, abych si ji dala do menu
(jestli už ji máte na blogu, žádný problém)

2)Měli byste se na můj blog kouknout optimálně aspoň 2x za týden a alespoň 1x týdně napsat nějaký ten komentík, abych věděla, že ještě žijete.. :)
(pokud dlouho nezveřejním žádný článek, napsat komentář není nutností ;))
3)Měli byste pro mě hlasovat v různých soutěží, když vás o to poprosím
Samozřejmě i já budu tyhle podmínky plnit, o tom přece SB je, ne? :) Kdo ale už předem ví, že to plnit nebude, radši mi sem nepište, ať nejsou zbytečné problémy.. ;) Dííky moc!! :)

Diplomek za bleskovku od Anetky

12. srpna 2008 v 22:10 | Tess |  Moje ceny
Náádherný diplomek s fantasy obrázkem, díky mooc!! :)

Kde se berou miminka? xD

12. srpna 2008 v 21:50 | Tess |  Zajímavosti
Drsný názory, co?? xD
Zdroj

Hlášky našeho tábora :)

12. srpna 2008 v 19:55 | Tess |  citáty
Psychologický řeči nebo překeci?? Prostě hlášky... :)
Jak jsem řekla, přidávám sem pár hlášek z našeho zajímavýho tábora... :)
Kámoška: Zlo nemůže žít bez dobra a dobro bez zla.
- tohle mě dostalo, když mi to řekla zrovna v ne moc vhodný chvilce.. xD
Kámoška: Nikdy to není tak zlé jak to vypadá. Vždy to může být i horší.
- tohle jsem si malilinko upravila, ale tak jako tak je to další psychologická řeč v nevhodnou dobu.. ;)
Kámoška: Pozor, ať tam ta kapka neuteče, zavřete dveře!... Jo oni jsou zavřený...
- co dodat... prostě překec
Kámoška: Táhneš se jako zastydlá puberta/jsem zmrzlá jako hovínko/já se těším do postele jako panenka do veže.
- kdo tyhle přirovnání někdy slyšel, tak tomu skládám poklonu.. xD Anebo jsem úplně blbá..
Já: A kam by dali ten stůl?
Jiná kámoška: No vyvedou ho ven...
- tohle je zas, když jsme se bavily o stolním fotbálku. Byla diskotéka a kámoška si chtěla zahrát fotbálek.... xD
Maniak fotograf: Já bych chtěl zachytit tento lom světla s touto skálou... Takže odkrytou čočku mám, zaostřeno taky mám, tak uvidíme, co z toho vyjde, no...
- předem se omlouvám tomu, koho se to týká, jestli si tohle přečte, ale ono to sem prostě nešlo nedat... Zrovna jsme totiž jukali na jeskyně v Myší díře a "maniak fotograf" se začal s foťákem zaměřovat na jednu z nich. Všichni jsme na něj koukali a málem pukli smíchy..

Modré hvězdičky

12. srpna 2008 v 19:38 | Tess |  pixelky
Name: Modré hvězdičky
Number: 20
Model: smileys 48
Copy from: www.bigipig.blog.cz

Strašně zlomený srdce

12. srpna 2008 v 19:36 | Tess |  deníček
Chááá, mám zlomené srdce... smileys 48 Zjistila jsem, že můj idůlek, zpěvák kapely Feeder, Grant Nicholas, nemá jedno dítě ale dvě!! Tragédie, asi půjdu skočit z mostu.. smileys 53 No, každopádně, narodilo se podle Wikipedie v roce 2007, takže mu je, nebo bude, rok, jak píšu na svém blogu o téhle skvělé kapele www.feedercentral.blog.cz , ale nevím, jestli je to holka nebo kluk a jak se jmenuje, bohužel.. Ale já to někde vypátrám.. smileys 51 No ale tak jo, přeju mu to, ale kdybych byla jeho 30ti letá manželka, bylo by to lepší.... smileys 64smileys 51 (vtipkuju, kdo nepochopil) Stejně ale je to divný, Grantík se 2 miminama místo s jedním... No co. Jenom vám chci připomenout můj blog o týhle skupině, aspoň se tam jukněte, je škoda, že je tam tak malá návštěvnost.. smileys 56Klick!!

Diplomek od Anetky za spřátelení

12. srpna 2008 v 19:13 | Tess |  Moje ceny
Diplomek od Anetky za spřátelení... Díky moc!! :) Kdyžtak její blog je tady

Další nový design!!

10. srpna 2008 v 13:00 | Tess |  deníček
Ještě včera jsem si udělala úplně nový design se jménem Sweet World, protože ten předchozí "Happy holidays" už se mi moc nezdál, ale pak jsem přišla asi na dvě stránky, kde půjčovali layouty. Hrozně se mi zalíbil tenhle lehký "The element", a tak jsem si ho stáhla a překopčila na svůj blog. Samozřejmě ho ale nehodlám vydávat za svý, a tak vám teď napíšu adresu webu, kde jsem tenhle layout našla a kdo ho vyrobil (to máte i v menu):
Web: http://layouts.candita.cz/
Autorka layoutu: Blanch
Doufám, že se někdy naučím dělat takhle nádherný designy, protože tohle je fakt vymakaný... :)

Mám prostě chuť psát

9. srpna 2008 v 22:43 | Tess |  deníček
Zase jsem tu, trochu unavená, ale jinak v pohodě... toast_smileAkorát teď vůbec nemám chuť sem přidávat nějaký pixelky nebo obrázky, prostě mám jenom chuť něco psát.. toast_rofl Dneska jsem byla s celou rodinku v Mladý Boleslavi na komediálním muzikálu Mama mia, kde zpívala Maryl Streep, Colin Firth atd. písničky od Abby a bylo to celkem fajn.. toast_cool Taky jsem si přitom vzpomněla, jak jsme se jeden den na táboře dívali na absolutní francouzskou pitomost s názvem Příhody pana účetníka nebo jak se to jmenovalo... Větší blbost jsem neviděla. S kámoškou jsme se naprosto unudily a když to skončilo, honem jsme pádily do chatky. Jestli někomu fakt chcete způsobit trápení, pusťte mu tuhle kravinu.. toast_oof
Taky si pořád pouštím nádhernou písničku z Odložených případů a koukám, koukám, jestli se někde neobjevují nějaké novinky, ale zatím nic moc. Feeder natáčejí nové video pro song Tracing Lines... a jinak nic moc.
A abych se alespoň nějak zabavila, můžu vám sem shrnout, co teď právě v tomhle momentě dělám... toast_razz

Čawky lidishky.. xD

8. srpna 2008 v 18:47 | Tess |  deníček
Čawky lidishky!! Tak jsem konečně zpátky z tábora!! Mám několik zážitků a několik pocitů a celkem dobrou náladu, i když se mi po mých táborových kámoších bude docela dost stýskat... A jak se máte vy?? Doufám, že si prázky užíváte stejně fajnově..