Užijte si to tu, snad vás můj blog nějak zaujme... :) Budu moc ráda, když se sem někdy vrátíte nebo písnete komentář! ;)Prosinec 2007

Další moc pěkní krasavci.. x)

22. prosince 2007 v 10:31 | Tess |  Zajímavosti
Noo...Tak tohle je pro holky,co tak nějak rády dívají...Myslím,že všichni jsou mooc pěkní a sympaťáci,ne? ;)
Tyler Hynes
George Eads
Kristopher Turner
Noo..Vybírala jsem hoodně dlouho ty nej fotky a podle mě je docela těžký rozhodnout se,kdo je nejhezčí,i když každej má jinej vkus,takže...Dejte se do hlasování.. :)

ÁÁÁ,to jsou ale pohodový dnyy.. xD

19. prosince 2007 v 14:33 | Tess |  deníček
Ahooj..Tak to jdu zkusit ještě jednou,když mám čas..Už asi třikrát za sebou se mi tu totiž vymazal kilometrovej článek,když jsem ho chtěla zveřejnit,takže jestli se to nepovede ani teď,tak už asi definitivně končim...Jinak mám ale hrozně fajn náladičku,protože jsem se asi zamilovalaaa a navíc budou ty Vánoce.. Takže jsou teď fakt pohodový dny,kdy se konaj různý Vánoční akce ve škole a na kroužcích...Takže supeer. Už se zase mooc těším do školy,protože teď děláme furt něco celkem zábavnýho a navíc moc ráda vidím TOHO NĚKOHO... No a jestli se mi tenhle článek povede konečně dopsat,tak se dám znova do blogu,dodělám ty zbývající diplomky a zas začnu psát a přidávat články..Taky bych sem na prosinec chtěla dát prosincovej Web časopis o Vánocích a tak.. Nic neslibuju,ale snad bych to teď mohla stihnout a mohlo by se mi to povést.. Tak to bude asi zatím zase všechno..Tak všem,všem,všem přeju mooc veselý Vánoce,štědrýho Ježucha a šťastný Nový rok!!!!!!!!! Nezapomeňte si to pořáádně užít!!
Tess