Užijte si to tu, snad vás můj blog nějak zaujme... :) Budu moc ráda, když se sem někdy vrátíte nebo písnete komentář! ;)Listopad 2007

Klick a jste na Damokles

25. listopadu 2007 v 13:37 | Tess |  Zajímavosti
Klick a jste na jedný super hře,Damokles,kde si vytvoříte vlastního člověka,vyhráváte nebo vyděláváte peníze,chodíte do práce,vybudujete si svůj dům nebo založíte rodinu,založíte si svůj vlastní denní režim nebo si zachatujete s ostatními hráči.Zkuste to,je to zadarmo ;)
Tess

Pls,poraďte!!

11. listopadu 2007 v 12:59 | Tess |  deníček
Ahooy..Potřebovala bych poradit..Nejdřív se omlouvám za ten divný design,ale nějak jsem zkoušela změnit rozměry záhlaví a celý jsem si to zkazila,takže teď to budu muset předělat..Tak potřebuju poradit s tím,když mám obrázek do záhlaví v rozměrech 387,5mm a 199mm,jaký údaje mám dát do blogu na záhlaví..Ví někdo,co to jsou ty pixely,znaky nebo per centy??Nebo jak se to převádí??Pls,poraďte,budu moc ráda,díík.. ;)
Tess

3 novinky

10. listopadu 2007 v 14:44 deníček
Ahoy.. x) Tak jak se máte??Já tak nějak normál..Mno,mám pár novinek.. ;) Tak,za 1)Krutě jsem se zabouchla (znova) xD A to kvůli Alexandru Velikýmu do Jareda Leto z 30 Seconds To Mars,protože mu to tam upe úděsně slušelo..S těma delšíma vlasama vypadal fakt mooc pěkně,k tomu ho hrozně dobře nadabovali a ještě ke všemu všechny ty dobrý vlastnosti,který v tom filmu měl.. x) Asi do takovýho kluka bych se dokázala raz dva zamilovat.. ;) Škoda,že takovejch jich tu neběhá na světě víc,viď,strawberiiinko x) Jinak malá informace pro fanoušky týhle skupinky: v MTV Ema vyhráli v Rock Outu,ale to už určo všichni víte.. ;)
Za 2)Další zabouchnutí,a to do písniček od Timbalanda - Apologize,Linkinů - Shadow Of The Day, Apolla 440 - Stop The Rock a 30 Seconds to Mars - The Story...Úžasný písničky,doporučuju :)
Za 3)už nwm,co tu mělo být,tenhle článek už jsem jednou psala,ale smazalo se mi to a teď už nwm,co tady mělo bejt.. xD No nevadí...
Jinak na hudebce nám učitel pouštěl na compech na videu výherce britský soutěže talentů - Polpottse,který zpíval operu,ale tak hustě,že všichni jenom zírali.. xD Jsem si myslela,že ty moji spolužáci se budou chytat za břicho,ale nee.. :) Jinak je fakt dobrej,jukněte se kdyžtak do Youtube,kdo to ještě neviděl.. ;) no to bude asi všechno..tak zatím páčko a mějte see!! x)
Tess