Užijte si to tu, snad vás můj blog nějak zaujme... :) Budu moc ráda, když se sem někdy vrátíte nebo písnete komentář! ;)Červen 2007

Moje předprázdninový keci

23. června 2007 v 11:24 | Tess |  deníček
Ahoj...Novinky : Včera byl můj předposlední den ve škole...Předposlední,protože jdu do školy ještě v pondělí a v úterý ve čtyři ráno odjíždím na dovču do Chorvatska...Asi bych měla křičet juchů a hurá a já jsem ráda,že si konečně odpočinu,ale taky vím,že se mi bude děsně stýskat... :( Líbí se mi totiž kluk,který chodí do devítky a pondělí je asi poslední den,kdy se uvidíme... :( Ach jo,to je škoda!!! :´( Dneska jsem byla s mamčou nakupovat nějaký věci k moři - plavky,šaty a včera mi koupila tílko s kraťáskama za vysvědčení... ;) Jinak k vysvědčení budu mít asi tři dvojky...Znám člověka,co měl i v devítce samý... :o A nevím,co budu dělat u moře a celý prázdniny,protože mám v plánu jet pak už jenom na soustřeďko v tancování a na chatu...Jinak budu asi doma.Možná se snad k nám na chatu přijedou podívat kámošky a kámoška z chaty třeba k nám domů... ;) Jestli tomu nerozumíte,nevadí :) No asi budu končit,protože mě nenapadá nic,co bych ještě řekla... ;) Tak zatím!

Nápis pro Celly

23. června 2007 v 11:11 | Tess |  Na přání

Nápis pro Elbundu

23. června 2007 v 11:10 | Tess |  Na přání

Blbosti aneb kdybych mohla,co bych dělala atd.

21. června 2007 v 19:34 | Tess |  deníček
Kdybych se mohla na jeden den přeměnit v kluka,zkusila bych : někam jít a flirtovat s holkama,abych zjistila,co kluky přitahuje :) a pak bych taky zjistila,co kluky nejvíc baví... ;)
Kdybych mohla jeden den používat kouzla,udělala bych : ze svého pokojíčku ráj na jeden den,ve kterém bych mohla potkat lidi,které potkat chci,i když žijí třeba úplně v jiné zemi nebo se neznáme...vykouzlila bych skvělou párty pro kámošky a přičarovala bych si hodně optimistickou náladu a nadhled nad věcmi....a nakonec i nějakýho toho pěknýho kluka... :)
A kdybych mohla použít jen tři kouzla,tak by to byla : kouzlo,abych se mohla i se svými kamarádkami sejít s našimi nej celebritami nebo skupinami a nerušeně si s nima povídat (samozřejmě česky :)),pak štěstí a zdraví pro mě,pro moji rodinu a kámošky na celý život a nakonec kouzlo na to,aby se mi mohl splnit můj nejkrásnější a největší sen
Kdybych mohla použít jednu kouzelnou věc,byla by to : neviditelný plášť s jednou maličkostí - abych s ním mohla procházet zdí :)
Kdybych měla tři otázky na svoji oblíbenou skupinou nebo celebritou : 1)Jak se vypořádávají s kritikou,2)Kde chytají inspiraci,3)Jestli svojí práci dělají proto,že chtějí být slavní,nebo proto,že je to baví
Kdybych byla hodně bohatá,za to bych dala svý peníze : za věc,kterou jsem si už dlouho chtěla pořídit,za víkend snů,aniž bych musela soutěžit v Evropě 2,každýmu z rodiny a kámošovi bych koupila nějakou věc,kterou si přeje a nakonec bych dala nějakej příspěvek zemím,které trpí hladem a žízní nebo podobnýma strašnýma věcma...

Já a hudba

21. června 2007 v 16:48 | Tess |  pár stran z mýho života
Nejoblíbenější skupina : Feeder

Nejneoblíbenější skupina : Kryštof

Oblíbený zpěvák : Grant Nicholas

Neoblíbený zpěvák : Michal Hrůza

Oblíbená zpěvačka : Kelly Clarkson

Neoblíbená zpěvačka : Lucie Bílá

Styl : pop rock, R'N'B a tak nějak všechno, co má něco do sebe..

Rádio : Evropa 2

Televize : MTV, Óčko

Přehrávač : mp3

Nejoblíbenější písnička : Feeder - Piece by Piece

Nejneoblíbenější písnička : Code Red - Kanikuly

Písnička,která mi zaručeně zvedne náladu : Bob Sinclar - Tenesse, Mika - Love Today, Feeder - Yeah Yeah

Písnička,při který se mi stýská : Feeder - Morning Life, Feeder - Frequency

Písnička,při který si zabrečím : jakákoliv, která je smutná a pojí se s něčím smutným v mým životě nebo s mými vzpomínkami

Písnička,při které mám zvláštní pocit : Beyoncé s Shakirou - Beautiful Liar (Remix), David Guetta - The World Is Mine

Nej taneční písničky : Beyoncé s Shakirou(Remix), Mika - Love Today, Infernal - From Paris To Berlin (super disko xD) a mnoho dalších.. :)

12.bleskovka - konec!!

15. června 2007 v 14:53 | Tess |  bleskovky
1)Kdo to je?
2)Je to zpěvačka nebo herečka?

Nešťastná láska

15. června 2007 v 14:44 | Tess |  básničky
Nešťastná láska
Lásky plnou hlavu mám,
krásně přitom usínám.
Cítím se však osamělá,
po nocích jsem vždycky bdělá.
Protože mě odmítáš,
v oblacích jako já nelítáš.
Brečím nad neopětovanou láskou
a ty se rozjímáš nad jinou kráskou.
Nikdy jsem si nemyslela,
že bych tě jen trochu chtěla.
ten pocit je však tady,
nepomohou žádné rady.
Tess

Král,co na housle hrál

15. června 2007 v 14:41 | Tess |  básničky
Král,co na housle hrál
Byl jednou jeden král
a ten na housle hrál.
Však jednou na housličky zapomněl
a už si na ně nevzpomněl.
Byl stále velmi zarmoucen,
však nevěděl proč,
tak vzal v noci svícen
a našel kolotoč.
U kolotoče poutník stál
a na housličky pěkně hrál.
Král si náhle vzpomněl,
proč takový smutek měl.
Vrátil se k housličkám
a hrál hodným dětičkám.
Byl konečně zase šťastný,
život už pro něj nebyl kyselý.
Tess

Smět snít

15. června 2007 v 14:36 | Tess |  básničky
Smět snít

Smět snít o růžových květech
o míru ve všech světech,
o sladkém pohlazení,
co všechno zlé hned změní.


Smět bdít ve dne v noci,
fantazírovat o velké moci,
nenechat to jen tak,
ale jak to zachránit,jak?
Buď jen sám sebou,
Nech se unášet něhou,
všímej si tohohle světa
a nezapomeň to dlouhá léta.
Tess

Psáno neopětovanou láskou

14. června 2007 v 18:17 | Tess |  básničky
Psáno neopětovanou láskou
Lásko moje,
oči tvoje
plní moje srdce.
Nikdo jiný
není vinný,
že usínám sladce.
Lásko moje,
ruce tvoje
udusí mě vzápětí.
Nikdo jiný
neuvidí,
jak se plní napětí.
Lásko moje,
srdce tvoje
hoří pro jinou.
Avšak stále cítím
vůni mezi kvítím,
musím zůstat klidnou.
Tess

12.Příběhů - Nevyplatí se mít všechno

13. června 2007 v 14:29 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
NEVYPLATÍ SE MÍT VŠECHNO
Jo, tohle je fakt dost smutný a dojemný. Nechtěla bych to prožít. Ale já mám taky jeden docela zajímavej příběh, díky němuž mi teď všude říkaj záletářka. Jmenuju se Klára a je mi 14.

Co dělat?

9. června 2007 v 20:48 | Tess |  deníček
No je sobota,takže to je super,ale já momentálně nwm,co dělat... :( Včerejšek se jakž takž povedl,šla jsem do města s tím,že si koupím něco hezkýho pro radost,ale nakonec z toho vyšlo,že jsem měla odřený nohy z bot a nic jsem si nekoupila... :( naštěstí to ale vyhradil koncert Monkey Bussines,na který jsme teda neviděli,protože jsme byli moc vzadu,naštěstí tam ale měli takový ty plátna,tak jsme je viděli aspoň na tom...Jinak byla to show s kostýmama a světlama a bylo to fakt super,pěkně jsme si zatancovali... :) No a protože jsme šli celá rodina a tam se dostávalo zdarma jejich new CD za zakoupenou vstupenku,tak jsme dostali hned 4 CD (jsme 4..) :D Dneska jsem zas šla do bazénu,takže taky fajn,ale teď vážně nwm,co dělat...Nějak už mě to nebaví ani na blogu,ani na internetu,nechci si číst a prostě se mi tak nějak do ničeho nechce... :( Tak jestli víte,jak z toho,tak pls pište... :) Dík moc!! ;)
P.S.: Jestli jste poslouchali Evropu 2 a jejich koncert a slyšeli jste moderátora,kterej říkal,že tam maj hned celou rodinku a nějakýho pána,co říkal "Nazdar,nazdar" tak to byl můj taťka... :D
Tess

12.Příběhů - Neštěstí

9. června 2007 v 20:21 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
NEŠTĚSTÍ
Ne vždycky jsou tyhle příběhy štastné. Mně se před dvěma lety stalo něco, na co nikdy v životě nezapomenu. Jsem Petra a je mi 15. Ve třinácti jsem začala chodit se svým druhým klukem, Radkem.

Co o tobě řekne tvoje oblíbená barva??

9. června 2007 v 20:17 | Tess |  Zajímavosti

Bílá
Tuto barvu mají rádi lidé otevření, upřímní a nekompromisní, kteří nic neodpustí sobě ani svému okolí.

Červená
Pokud dáváte přednost této barvě, býváte často impulzivní, dokonce až agresivní. Své názory prosazujete, i když nemáte pravdu. Nejbližším však dokážete projevit i něžnost a srdečnost.

Černá
Vyznavači této barvy se vyznačují citlivostí a tajnůstkařením. Baví je i filozofovaní, dokážou šikovně vycházet s lidmi, jsou to rození diplomati.

Fialová
Vaše osobnost je originální, jste samostatný člověk s nezávislými názory a máte zřejmě umělecké sklony. Na své okolí i na sebe máte někdy přehnaně vysoké nároky.

Hnědá
Prozrazuje, že jde o člověka důvěřivé, milé a klidné povahy. Nechybí mu lidskost a silně vyvinutý smysl pro spravedlnost, díky čemuž jej můžete jen těžko rozeznat a ocenit jeho kladné vlastnosti.

Modrá
Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lhostejnost - takto by se stručně daly vyjádřit vaše vlastnosti.. Váš vnitřní svět a život je komplikovaný, toužíte mít všeho hodně, ale neděláte nic, aby jste toho dosáhli.

Oranžová
Zajímá vás svět i lidé okolo. Máte zvědavou povahu, novátorské schopnosti a ctižádostivost. Při uskutečňování svých předsevzetí jste tvrdohlaví.

Růžová
Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Romantické city jsou pro vás přímo charakteristické. Váš smysl pro praktičnost života se přiklání k okrášlování sebe sama podle vlastních představ, což vám často způsobuje zklamání a problémy.

Zelená
Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhat jiným lidem prostřednictvím pochopení. Rozdáváte lásku, uzdravujete a motivujete je. Pozor ale, aby jste se příliš nevyčerpali.

Meruňková
Obnovuje, oživuje a jemně stimuluje a může rozpustit a odstranit emocionální blokády. Tento barevný odstín, který je nejblíže barvě pokožky, udržuje v proudu životní energii a zjemňuje pleť.
Žlutá
Je nejsvětlejší z pestrých barev, působí jasně, povzbudivě, zahřívá a rozveseluje. Je to symbol moudrosti, vysoké inteligence a myšlení. Svým pozitivním, magnetickým chvěním působí žlutá povzbudivě na nervy a ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje chápavost, schopnost kontaktu, zpracovávání zážitků a dojmů a oživuje myšlení. Působí pozitivně na paměť.
Zlatá
Dává pocit hojnosti, lesku a nadbytku. Je to barva správného, pravého středu, barva univerzální lásky a nejvyšších hodnot a zastupuje idealismus, velkorysost a šlechetnost. Zlatá dělá cokoliv hodnotné, drahocenné a žádoucí. Zlatá transformuje poznání v pochopení, pomáhá při zvládnutí duševních nejistot, podporuje ducha na cestě k univerzální moudrosti.

Tyrkys
Barva sebeznázornění, podporující sebevědomí a podněcující fantazii a spontánnost. Je to barva přátelských citů, sympatie a pospolitosti. Tyrkys může potlačit nesmělost, zdrženlivost a trému.

Indigo
Symbol mystických hranic a spirituálních sil. Zastupuje dokonalou neporušenost, skvělé zdraví, univerzální vědomí, vyrovnanost, důstojný klid, důvěru a mírumilovnost.

Šedá
Barva dokonalé neutrality, opatrnosti a ochoty ke kompromisům. Je schopná přizpůsobení, kombinovatelná a diskrétní. Je to barva potlačování, omezování, nejistoty a strachu ze života. Šedá leží v husté mlze, loupí rozhled a skrývá cíl.

Proč si udělat blog?

9. června 2007 v 19:53 | Tess |  návody
Proč si udělat blog?No podle mě proto,že je to zábavná práce pro volné chvíle,další činnost proti nudě a navíc tady vlastně prezentujete sebe... ;) dáváte sem věci,které se vám líbí,které vás zajímají...Takže je to vlastně takový obrázek o vás,ne? :)
Výhody :
1)Jak už jsem řekla,činnost proti nudě
2)Zábava
3)Rozvíjení fantazie
4)Můžeš se dozvědět pomocí hlasování a komentářů,co maj lidi nejradši
5)Máš se kam vyzpovídat
6)Můžeš se podělit o informace
Nevýhody :
1)Je to na internetu,takže ten,kdo nemá inťák,si nemůže dělat blog...
2)Někdy to zabírá čas
3)Může se stát,že na tom budeš závislý(á)
Jestli vás něco napsadne,tak pište do komentářů.. :)

Diplom pro Margottku za 11.bleskovku

9. června 2007 v 17:16 | Tess |  Vaše ceny
Tak gratuluju!! :)

11.bleskovka - ukončena!

8. června 2007 v 13:17 | Tess |  bleskovky
Tak zas :)
1)Co je to za skupinu?
2)Odkud jsou?
3)Jakej hrajou styl hudby?
4)Líbí se vám tenhle blog?
Úkol :
1)Zkuste je najít na mým blogu,podívat se na fotky a říct,jak se vám líbí :)
2)Poslechněte si některý jejich písničky ;)
Nápověda :
1)Je to moje nej skupina
2)Mám je na svým blogu
Tak se pusťte do hledání! :) Hodně štěstí... ;)

12.Příběhů - Prázdninová láska

5. června 2007 v 19:18 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
PRÁZDNINOVÁ LÁSKA
Jmenuju se Dana a je mi 14 let. Je až zvláštní, co se mi přihodilo minulé léto. Bylo to jako v nějakém romantickém filmu s happy endem. Jenom nejsem ten typ krásné blondýnky se vším všudy.

Videoklipy 9

4. června 2007 v 18:43 | Tess |  Videa
My Chemical Romance - Teenagers
Fall Out Boy - This Aint a Scene,It's an Arms Race
Fatboy Slim - Champion Sound
The Killers - Read My Mind
Rihanna feat. Jay-Z - Umbrella
Billy Talent - Surrender
Good Charlotte - Keep Your Hands Off My Girl

Můj názor na EMO styl

2. června 2007 v 15:47 | Tess |  pár stran z mýho života
Takže můj názor na EMO styl... Kdo ho nechce slyšet, ať to nečte. ;) Protože se mi ten styl docela líbí, něco jsem si vyhledala a přečetla, abych o něm přece jen věděla víc. Já se sice neoblíkám podle EMO stylu, ale děsně se mi líbí to oblíkání, hlavně růžová a černá dohromady. Ale EMO styl je hlavně o chování, nemůžete si jen tak říct, tohle se mi líbí, tak to budu nosit a stanu se EMO. Je to hlavně o vlastnostech. Na mě to celkem sedí, věřím v lásku a hledám spřátelené duše, ale někdy mám pocit, že mi nikdo nerozumí a jsem hodně citově založená... Netvářím se smutně pořád, jen když mám depky ;) a ráda se směju. Nebarvím si ale vlasy na černo nebo růžovo, i když někomu to fakt sluší ;) a nemám piercing, ale fakt se mi ten styl líbí. Neznám sice moc EMO kapel, ale podle mě to není zas tak důležitý. Důležitý je to, jak to cítím já a jak to cítí každej za sebe. Jak jsem řekla, mně se to líbí a celkem to na mě sedí, ale neoblíkám se tak... ;) takže asi takovej je můj názor na EMO styl...
Tyhle věci se mi strašně zamlovaj... :) :