Užijte si to tu, snad vás můj blog nějak zaujme... :) Budu moc ráda, když se sem někdy vrátíte nebo písnete komentář! ;)Květen 2007

Jaký je to ve Francii??

31. května 2007 v 7:50 | Tess |  deníček
Tak konečně tu mám článek o Franci... :) Protože jsme nejdýl byli ve Francii,budu vyprávět hlavně o ní ;) No v neděli jsme v sedm vyrazili a jeli autobusem přes noc do Lucemburska.Když jsme ráno dojeli,celý den jsme chodili po okolí a pak jsme s autobusem zajeli do takový docela pěkný ubytovny v Belgii,kde jsme přespali jeden den.Ráno jsme si sbalili saky paky a ploužili se po Bruselu.Zašli jsme do Atomia,což bylo taky super a na čůrajícího chlapečka Maneken Pis ;) Potom jsme zas jeden den přespali ve Formulích,teď už konečně ve Francii.Další den jsme se jeli podívat na Vítězný oblouk a na kostel Sacré-Coeur,kde to bylo taky docela zajímavý.Bylo tam dost chlapů,který vám skoro násilím narvaly na prst takový ty tkaničky na náramek a už pletli.Když to dokončili,chtěli dokonce,abyste jim za to zaplatili hrozně peněz!!Nakonec museli učitelky zakročit a přímo naše spolužáky rvát od výtržníků...Navštívili jsme i nejmodernější část města,které se skládalo z téměř skleněných domů,takže jsme tomu začali říkat Skleněné město nebo Vesmírné město,protože to působilo opravdu zvláštně a bylo to krásný...Jako byste vkročili na Mars :D Poté jsme znovu přejeli do jiných Formulích a poslední den jsme se konečně zajeli podívat na Eiffelovku.Protože bylo celkem špatné počasí,tak tam nebylo moc lidí,takže jsme čekali asi jen hodinu.Potom se vyjelo výtahem do jednoho patra,což je docela zážitek a pak dalším výtahem do nejvyššího patra,což je ještě lepší zážitek ;D Nahoře strašně foukalo,ale protože byla mlha,nebylo moc vidět,což byla docela škoda...Ale i tak jsme si to užili ;) Potom jsme zamířli do NoterDamu,kde bylo náměstíčko se stánky.Pozdějc tam začali za pěníze vystupovat takový ty streetdanceři,tak jsme byli mezi prvníma,kdo jim začali tleskat a vůbec se na ně dívat.Za chvíli se tam shrnul docela početnej dav diváků a potom si tam doprostředka jeden z tanečníků vtáhl mě!! :D Nejdřív jsem nevěděla,co dělat,ale bylo to rychlý ;) Pak si mě tam vzal ještě jednou i s mou kámoškou a chvíli nás jako učili takovej taneček,tak jsem jim tam hodila 20 centů,protože to bylo prima ;) Takže to byl taky zážitek,na kterej nikdy nezapomenu... :) Taky jsme se byli podívat do Louvru na obrácenou pyramidu,jen je škoda,že jsme neviděli Monu Lisu....No a nakonec jsme se projeli na lodičkách a pak šupem k autobusu a přes noc domů...Bylo to super,ale jsem celkem ráda,že jsem zas doma ;)
Tak co,chtěli byste někdy jet do Francie?? :) Doporučuju....Nej podle mě byla Eiffelovka,NoterDam,Atomium,Waterloo,Maneken Pis,Vesmírné město a možná by bylo hezký i Louvre...Jinak snad se mi někdy podaří zmenšit fotky,co jsem nafotila a dát je sem ;)

Asertivita - asertivní chování

29. května 2007 v 15:30 | Tess |  Zajímavosti
Asertivita
- způsob komunikace a jednání,kterým člověk vyjadřuje a otvřeně a přiměřeně prosazuje své názory
- jednání,které ale nikoho neuráží,nikoho neomezuje,ale taky nikomu nedovoluje jednat na náš účet
- cíl je domluvit se a najít řešení
- sebeobrana slušného člověka proti agresivitě okolí
Klady
rozvoj zdravého sebevědomí
prohloubení mezilidských vztahů
předchází konfliktům
vytváří atmoféru spolupráce
Můj názor :
Moje kámoška řekla : takovej člověk,kterej se takhle chová,je jednoduše dokonalej člověk...A já s ní souhlasím.Podle mě se takhle chovají a jednají jen vyjímky.V chování a vlastnostech je to vlastně téměř dokonalej člověk,jenže každej má svý chyby a tak těhle asertivně jednajících lidí je fakt málo...Je ale pravda,že je to asi nejlepší prosazování svých názorů,ale málokdo to podle mě takhle umí...

Oznámení - Feeder

28. května 2007 v 11:40 | Tess |  Feeder
Ahojky,mám tady jedno takový oznámení... :) Hrozně se mi líbí skupina Feeder,takže bych docela chtěla,aby se tady trochu proslavili,protože je tu skoro nikdo nezná....S kámoškama už plánujeme nálety do rádii a časopisů... ;) Jenže to asi stačit nebude a tak bych potřebovala pomoc od vás...Pls,kdybyste si třeba poslechli jejich písničky nebo se podívali na videoklipy a zkopírovali si tohle oznámení a dali si ho na svůj blog,byla bych fakt mooc ráda :) Jejich oficiální stránky jsou www.feederweb.com a já mám o nich taky jeden blog www.feedercentral.blog.cz Jsou vážně super,škoda,že tu nejsou známí...Takže díky moc za spolupráci!!! :)
Tess

Videoklipy 8

22. května 2007 v 16:54 | Tess |  Videa
BassHunter - Boten Anna
Clou - Snowy Wings
Corina - Overdrive
Superbus - Lola
NZH - Princess

Diplom pro Elis za nejoriginálnější nápad

12. května 2007 v 13:48 | Tess |  Vaše ceny
Protože Elis vyhrála soutěž o nejoriginálnější nápad,co bych mohla přidat sem na blog,tak tady je její diplom:
:) Tak doufám,že se bude líbit... ;) Jinak Elis měla tenhle nápad:
Dát sem přehrávač na mp3 a víc celebrit,takže je sem samo dám ;) ten přehrávač teda zkusim,nwm,jak mi to pude...Tak gratuluju! :)

Francie

12. května 2007 v 12:57 | Tess |  deníček
ÁÁÁ,volno,volno,volno!!! :D Super...A navíc mě čeká další týden volna,protože jedu od neděle do pátku do Francie,Belgie a Lucemburska se školou!!! :) Hrozně se těším,protože jedu se Smartou a Terkou,kámoškama ze školy ;) Navíc pojedem autobusem přes noc,na to se taky těšim,protože jsem takhle přes noc v autobuse nikdy nejela a tak jsem zvědavá,jak to tam všechno bude a jestli se vůbec vyspím... ;D Pojedem do Paříže na Eiffelovku,do Bruselu na náměstí Grande place a taky juknem na čůrajícího chlapečka Maneken Pis :) ,na budovy EU a zastavíme se na zámku Chantily a v Remeši .....Takže prima!! :) No a to znamená,že si teď týden odpočinu od článků,internetu a počítače...A pak mě čeká horká chvilka makání,jako všechny,jelikož jsem už v osmičce a tohle vysvědčení se píše na příjímačky,takže chci,aby aspoň trochu nějak vypadalo...:( No nic,tak zatím pá... :)
Tess

Bleskovka - hádej,kdo je na fotografii ukončena!!

11. května 2007 v 21:13 | Tess |  bleskovky
Dívám se na něčí fotografii.Zjistěte,kdo je na fotografii,pokud nemám sourozence a otec tohoto muže na fotografii je syn mého otce.
Do komentářů napište,kdo je na fotce a co byste chtěli na diplom,dík ;)

Zpět do minulosti - 6

11. května 2007 v 14:46 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
Blanka se cítila,jako by jí někdo vrazil kudlu do zad.Do očí se jí hrnuly slzy a v hlavě vířily myšlenky.Už nikdy neuvidí svou maminku,nikdy jí nebude moct nic říct,nikdy jí doopravdy nepozná a už nikdy se jí nebude moct zeptat na tolik otázek,které měla ten den na jazyku.

Glitter jména

11. května 2007 v 14:05 | Tess |  glitter
Jestli někdo ode mě chcete udělat Glitter jména,napište svoje jméno, nebo přezdívku,kterou chcete vyrobit,jakou barvu chcete mít na jméně a jakej typ ;)

Beyonce feat Shakira - Beautiful Liar (Freemasons)

7. května 2007 v 22:23 | Tess |  Videa
Tohle je fakt hezká písnička,mně se líbí ta,co je k tomu zremixovaná... ;)

Videoklipy7

7. května 2007 v 22:09 | Tess |  Videa
The Offspring - Pretty Fly (For a White Guy)
Sophie Ellis Bextor - Catch You
Ana Johnsson - We Are
Ashley Tisdale - Be Good To Me
Mika - Love Today
Linkin Park - What I've Done
Cascada - Miracle

1.Máj....

1. května 2007 v 19:21 | Tess |  deníček
Tak dneska je 1.Máj....No já samozřejmě uschla,jak jinak....Tak třeba to bude příští rok jinak. No jinak upřímně musím říct,že tenhle víkend mě od kluků moje kámošky docela odradily...Obě jsou spokojený bez kluků a jsou prej rádi,že kluka zatím nemaj a jsou sólo!!No tak mám jim to věřit??No podle toho,co jsem slyšela,asi jo...S klukama to asi někdy není lehký,ale přece... Když objevíte tu pravou lásku (jestli na ni teda věříte) tak je to pěkný,ne? Podle mě by můj kluk měl bejt moji spřízněnou duší,ale možná si jen tak něco představuju a realita je uplně jiná...Co já vím.

První diplom za nej blog!!! :)

1. května 2007 v 19:09 | Tess |  Moje ceny
Tak dík moc,to je můj první diplom za soutěž o nej blog,vyhrála jsem 3.místo!!!A že je povedej,co? :)