Užijte si to tu, snad vás můj blog nějak zaujme... :) Budu moc ráda, když se sem někdy vrátíte nebo písnete komentář! ;)Duben 2007

Diplom pro Máju a DaDusShQu

30. dubna 2007 v 11:03 | Tess |  Vaše ceny
Tak tady je diplom pro Máju a DaDusShQu,DaDusShQa chtěla emo boye a Máje to bylo jedno,tak jsem jim dala jeden stejnej diplom ;)

23.4. - 29.4.2007

30. dubna 2007 v 10:15 | Tess
Pondeli: 23
Utery: 57
Streda: 32
Ctvrtek: 36
Patek: 41
Sobota: 26
Nedele: 41
Celkem: 256

Zpátky do minulosti - 5

30. dubna 2007 v 9:26 | Tess |  Krátké,mnou vymyšlené,příběhy
Blanka šla zkrouceně po ulici a marně hledala nějakou stopu po dětském domově.Ztratila se a už nevěděla kam dál,když vtom jí zazvonil mobil.

Bubeník opouští My Chemical Romance

30. dubna 2007 v 9:07 | Tess |  Celebrity - novinky
Basista Mikey Way dočasně opouští kapelu My Chemical Romance!Gerard Way,Mikeův bratr,ujišťuje fanoušky,že je to jen skutečně dočasné,protože Mikey se minulý měsíc oženil a potřebuje trochu času strávit se svou ženou.Žádné koncerty jejich turné se však rušit nebudou a Mikeyho nahradí jiný bubeník.

Madonna režisérkou...

30. dubna 2007 v 9:00 | Tess |  Celebrity - novinky
Popová královna Madonna se postaví za kameru a pro svůj režisérský debut si vybrala komedii Filth and Wilson.Je to její návrat k filmu z roku 2002,kdy komedie jejího manžela Guye Ritchieho Swept Away nedosáhla úspěchu.Jejich rodiný přítel řekl,že Madonna má Guyovu plnou podporu.Prý mu řekla,že vše,čeho on dosáhne,ona zvládne lépe.

Justin Timberlake - nejnafoukanějším v celém Hollywoodu

30. dubna 2007 v 8:51 | Tess |  Celebrity - novinky
Zpěvák Justin Timberlake se vyšplhal na první místo v žebříčku nejnafoukanějších hvězd v Hollywoodu.Justin prý tvrdí,že akcie McDonald's stouply o 25% poté,co změnil jejich image.Na druhé místo se dostala herečka Angelina Jolie a za ní raper Sean Diddy,který je podle něj jeden z největších podnikatelů,jakého kdy svět spatřil...

Anastacia se provdala!

30. dubna 2007 v 8:43 | Tess |  Celebrity - novinky
Anastacia se o víkendu provdala za svého osobního strážce Wayna Newtona,který má se svou bývalou snoubenkou dvě děti.V Mexiku si vyměnili prstýnky a chystají se na svatební cestu,neprozradili však kam. "Je to velmi osobní a romantické místo," řekla Anastacia.Do Wayna se zamilovala minulý rok.

Klub blogařů

30. dubna 2007 v 8:36 | Tess |  řetězáky
Tady je další řetězec,na který se můžete podepsat a dát si ho na blog... ;) No a tím vlastně vzniká klub blogařů - z podepsanejch :)

Videoklipy 6

29. dubna 2007 v 20:36 | Tess |  Videa
Simplu - Mr.Originality
Bob Sinclar - Love Generation
Shaun Baker - V.I.P.
Linkin Park - What I've done
Billy Talent - Red Flag
Outcast - Hey ya
Hillary Duff - With love

Diplomy pro Elis a Andy

29. dubna 2007 v 20:15 | Tess |  Vaše ceny
Diplom pro Elis:
A diplomek pro Andy393:

9.bleskovka ukončena!!

29. dubna 2007 v 17:59 | Tess |  bleskovky
A z koho všeho jsem složila tuhletu krásku?? ;)
Nápověda :
1)Oči jsou hodně mladé zpěvačky,jejíž jméno začíná na J a to jméno má 4písmena
2)Nos je taky mladé a celkem úspěšné zpěvačky a v rubrikách ji mám hned nad tou,od který jsem tady použila oči... :0D Její jméno začíná na K.
3)No a pusa patří též zpěvačce ;) Ta je taky dost mladá,ale hezká a úspěšná...A není to běloška...Jméno začíná písmenem R.

Test racionálního myšlení

27. dubna 2007 v 9:19 | Tess
Nejlépe bude....když si tento test vyzkoušíte...potřebujete papír A4 a tužku a v žádném případě si neberte kalkulačku......


1.Nejdříve si přečtěte všechny body tohoto testu.....

2.Vypočítejte kolik je 224 x 563 - 59...

3.Přeložte tento papír na polovinu...

4.Do horního levého rohu napište své jméno...

5.Do dolního levého rohu napište svou třídu....

6.Do horního pravého rohu napište svůj věk.....

7.Do dolního pravého rohu napište všechny tábory..na které letos pojedete(města)..pokud na žádný nejedete proškrtnout...

8.Doprostřed nakreslete obrázek a dejte si záležet...

9.Někam na tento papír napište své znamení horoskopu...

10.Někam na tento papír napište své znamení čínského horoskopu...

11.Dozadu na tento papír napište co nejvíce jmen na písmeno P.....

12.Někam na tento papír nakreslete smajlíka.....

13.Na tento papír narýsujte 20 kruhů s poloměrem 5 cm..které se nesmějí překrývat....

14.Výsledek otázky číslo 2 vydělte pěti...

15.Pro úspěšné splnění tohoto testu stačí vyplnit pouze otázku číslo 1...=D

Hádejte,kdo je na fotografii... :)

27. dubna 2007 v 9:17 | Tess
Dívám se na něčí fotografii.Zjistěte,kdo je na fotografii,pokud nemám sourozence a otec tohoto muže na fotografii je syn mého otce.
Tak? :) Jdo to asi bude??

Discotéka...

27. dubna 2007 v 9:09 | Tess |  deníček
Je 27.4.2007 - pátek.Přesně za dva týdny budem s kámoškou Smarťou organizovat diskošku! Už se příšerně těším,bude to v naší škole a teď právě zařizujem minimálně 60 písniček ,soztěže a pozvánky....No prostě všechno,co je potřeba... Kdyžtak mi napište nějaký dobrý návrhy,jaký písničky byste na tu discotéku dali,budu jen ráda,protože musím hledat hledat!! Jinak už se těším na prodlouženej víkend a dál??Asi nic Tak zatím!

Duben 2007

26. dubna 2007 v 17:34 | Tess
BERAN
Čeká vás příjemný měsíc plný nejrůznějších aktivit. Jediné na co si můžete stěžovat, je nedostatek volného času. Berani narození okolo 9. dubna jsou pod příznivým vlivem planety Saturn, která přibržďuje ve znamení Lva a ve třetí dekádě již bude opět v přímém pohybu. Máte příležitost dovést své záležitosti ke zdárnému konci.
VÁHY
Změny, které přicházejí, se vám asi moc nelíbí. Máte rádi klid, potřebujete dostatek času na rozmyšlenou, a tak vás jejich rychlý postup trochu zaskočil. Nesnažte se svou nespokojenost řešit hádkami s partnerem a dětmi. Raději občas naslouchejte přátelům, mohou vám pomoci při řešení současné situace.
BÝK
I pro většinu Býků bude duben obdobím bez větších problémů a starostí. Ty mohou potkat nejspíše jen Býky narozené mezi 8. až 15. květnem. Protože se jedná o dlouhodobé působení planety Saturn ve znamení Lva a planety Neptun ve znamení Vodnáře, je pravděpodobné, že si dokážete zachovat střízlivý rozum i emoce a celou situaci zvládnete.
ŠTÍR
Nejste-li spokojeni se vztahy a postavením v zaměstnání, pak rozhodně nedělejte druhým naschvály. To by celou situaci ještě zhoršilo. Raději se věnujte koníčkům, vezměte na procházku děti, vnoučata či psa a provětrejte si hlavu na čerstvém povětří. Hluboké emoce, které hárají ve vašem nitru, pročistěte - dají vaší duši křídla.
BLÍŽENCI
Milí Blíženci, proud života vás žene kupředu a vy se možná rozhlížíte po přístavu, kde byste alespoň na chvilku zakotvili a odpočinuli si. Věnujte pozornost svému zdravotnímu stavu a v žádném případě nepřepínejte síly. Pamatujte, že k vyřešení všech obtíží potřebujete nadhled, klid, trpělivost a dostatek času.
STŘELEC
Příznivý stav posledních dní může ještě nějaký čas pokračovat. Štěstí stojí na vaší straně, proto neváhejte a využijte každou nabídku, která se naskytne. Saturn ve znamení Lva vás učí trpělivosti a vytrvalosti. Jeho lekce jsou v současné době snesitelné, proto je zvládněte dřív, než se Saturn přesune do znamení Panny.
RAK
Duben vám přinese částečné uklidnění finanční situace a spokojenost v osobních vztazích. Někdy však možná podlehnete touze prosadit za každou cenu svůj názor a když se vám to nepovede, uraženě se stáhnete do sebe. Víte dobře, že to není nejlepší způsob sebeprosazení a tak hledejte jinou cestu, jak se domluvit s ostatními.
KOZOROH
Jako typické aprílové počasí - tak proměnlivá bude možná vaše nálada a zdraví v dubnu. Merkur, který postupuje od 11. do 27. dubna znamením Berana i Slunce, které se do 22. dubna také pohybuje tímto znamením, vás mohou svést k unáhleným soudům, nedorozumění v komunikaci a k případným hádkám s mladšími osobami a dětmi.
LEV
Rozvíjejte svou fantazii a tvůrčí schopnosti. Díky jim můžete vytvořit nádherné věci, kterými potěšíte své přátele i potenciální zákazníky. V poslední době jste museli dost šetřit a tato situace ještě potrvá v první dubnové dekádě. Po vstupu Venuše do znamení Blíženců se přestanete obávat strádání a hodíte starosti s penězi za hlavu.
VODNÁŘ
I Vodnáři narození okolo 8. února procházejí Saturnovou lekcí. Smiřte se s tím, že potřebujete daleko více času než jindy na jakýkoliv úkol. Saturn od vás vyžaduje pečlivost a zodpovědnost. Jeho pohled na svět je přísný a nikomu nic neodpouští. Zvládnete-li jeho lekci, uděláte další krok ke skutečné moudrosti.
PANNA
Pokud jste v březnu podcenili jarní očistný proces, nedivte se případné únavě a nemocem, které nečekaně vtrhly do vašeho života. Vyžeňte z hlavy pesimistické myšlenky o nepřízni osudu, potřebujete jen dostatek odpočinku, abyste zkoncentrovali své síly a pozornost na nejdůležitější pracovní úkoly.
RYBY
Probouzející se příroda spolu s lehkou vůní květů hladí vaši duši a hojí bolístky, které na ní zanechal čas a události posledních dní. Vystavte tvář teplým slunečním paprskům, jděte na procházku, do divadla a nezapomeňte na přátele a rodinu. Pozvěte ty, které milujete, na báječnou oslavu jara, života a lásky.

5.cena

26. dubna 2007 v 16:21 | Tess |  Moje ceny
Dík!!! :) Taky moc povedenej diplom!!

Další moje výhra!! :)

25. dubna 2007 v 18:33 | Tess |  Moje ceny
Diplomek od Barči..Díky moc! :)

Chudáci zvířátka...

24. dubna 2007 v 18:22 | Tess

To je hrozný!!!

A tyto firmy způsobují tohle!:
Všichni kdo můžete si dejte tento článek na svůj web! Nemusíte nikam psát kdo je jeho tvůrce ale hlavní je ten článek né zdroj článku! Takže si skopírujte i tyto závěrečná slova!
Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná!!!!!!!Prosím podepisujte petice,nepoužívejte výrobky těchto firem a HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!!!!!!!!!!!!

8.bleskovka - konec!!

24. dubna 2007 v 17:42 | Tess |  bleskovky
Tak co myslíte,z koho všeho jsem udělala tohohle krasavce?? :) Nápověda:
1)Vlasy jsou mladýho herce,kterýho tu taky mám a jeho jméno začíná na E.
2)Oči jsou zpěváka,kterýho možná většina nezná,ale mám toho tady o něm docela dost
3)Nos patří celkem známýmu a docela pěknýmu herci,jeho příjmení začíná na R.
4)A pusu určitě poznáte,takovouhle má fešáckej a zadanej herec s dětma

3.cena

23. dubna 2007 v 21:57 | Tess |  Moje ceny