Užijte si to tu, snad vás můj blog nějak zaujme... :) Budu moc ráda, když se sem někdy vrátíte nebo písnete komentář! ;)Říjen 2006

Vítejte! ;)

29. října 2006 v 19:23 | Tess |  Úvod
VÍTEJTE!!!!
Zdravím vás na mém blogu o všem možném.Jmenuju se Terka,ale anglicky se to řekne Tess a protože je tu skoro ode všeho něco,jmenuje se můj blog tessvse.Mám tu něco o celebritách,o mně,dollzky,vtipy,básničky,zajímavosti atd.Tak se tu pořádně koukněte Image Hosted by ImageShack.us) a napište mi něco do komentářů nebo se podívejte na ankety.Budu vážně móóócinky ráda,když se mi tady nějak ozvete!Tak pište a dívejte se,ale prosím,moje dollzky nekopírujte,protože jsem je vyrobila já a tak jsou prostě...no origoš Doufám,že se vám tu bude líbit!
Tess
P.S.:Kdyžtak mi sem do komentářů napište,co vám tu chybí a co byste tady chtěli,co bych sem měla přidat... A kdyžtak i hlasujte a čeho bude víc,tak to sem zkusím přidat,jo?A pokud jste do ankety hlasovali pro "úplně něco jiného",tak mi taky napište do komentářů,co!

Něco nového...

27. října 2006 v 16:30 | Tess |  deníček
Je pátek a já se příšerně nudím...Jsem skoro celej den na compu,ale ráno to bylo zábavnější...Spala u nás moje kámoška barunice Image Hosted by ImageShack.us a ráno jsme chatovali s její sestřenicí,u které spala moje ségra... Image Hosted by ImageShack.us Zamotaný,co? Image Hosted by ImageShack.us Jenže když pak Barča odešla,byla tu táková nuda!Aspoň,že jsem si s ní pak ještě chvíli chatovala na icq...No jo,ale co odpoledne?To teprv nebylo co dělat...Takže čekám,čekám,až se mi zas někdo ozve a pekelně se nudím,proto dělám tenhle blog...No to bude asi pro dnešek všecko,tak zatím!

Jsi do něj blázen?

15. října 2006 v 18:03 | Tess |  Něco pro holky
Víš,kdy jsi do něj blázen??
1)Pořád na něho myslíš a to nejvíc večer?
2)Když se nudíš,přemýšlíš,jaké by to bylo s ním chodit?
3)Jakmile ho potkáš,zdřevění ti nohy a nemůžeš ho ani pozdravit?
4)Ptáš se každého,kdo o něm něco ví,jaký je?
5)Bereš si pro případ svůj mobil na záchod,kdyby ti náhodou napsal?
6)Vyprávíš o něm neustále svým kamarádkám,i když víš,že už je to otravuje?
7)Vymýšlíš taktiku,aby si tě všiml?
8)Když je někde blízko,neustále se na něho "nenápadně" koukáš?
9)Když ho vidíš blízko sebe a povídáš si s kamarádkou,soustředíš se na váš rozhovor?Ne?(normální...)
10)Prostě si nechceš připustit jeho nejhorší chyby?
Jestli si odpověděla minimálně na 7 otázek,je jasný,že jsi do něj absolutní blázen!!!Zkus zjistit,jestli i on má o tebe zájem! CoolHodně štěstí!

Škola,láska a podzim... ;)

12. října 2006 v 20:45 | tess |  deníček
Tak jsem zase tu...Už je 12.října,pěkně mi to uběhlo...Škola už je v plným proudu,ale jinak to asi bejt nemůže.Lásky se zase rozjeli na plný pecky a srdce mi buší osto šest.... Zase se těším na víkend a přitom na konci prázdnin jsem se docela těšila do školy,jak jsem se nudila,hrůza.Aspoň,že mám svý super kámošky a kámoše!!!Ty mi vždycky poradí nebo rozveselí a doufám,že stejnou radost jim dělám taky já No každopádně byste se mohli podívat například na můj a mojí kámošky blog : www.kamoblog.blog.cz nebo té kámošky blog : www.barunice.blog.cz anebo taky ještě na jedny dobrý stránky mý kámošky : www.xxxyyy-girl.blog.cz a pokud se chcete juknout ještě na můj jeden blog,jděte na www.keanes.blog.cz!!!

Která je nejlepší?

8. října 2006 v 16:32 | tess |  Dollzky